Medlemsförteckning

Medlemsorganisation

Kontaktperson

Agima Management AB

Moa Eklöf

Bergab - Berggeologiska Undersökningar AB

Sara Ståhl

BonaCordi AB

Elisabeth Argus

Botkyrka kommun

Angela Jarlenfors

Carmenta Geospatial Technologies AB

Andreas Ahlberg

Danderyds kommun

Roger Connysson

Decerno AB

Lina Ståhl

Ekerö kommun

Henrik Rundqvist

Ellevio AB

Christofer Fransson

Ellipsoid Consulting AB

Martin Asplund

Esri Sverige AB

Sandra Wennberg

Fimbul AB

Henrik Erlandsson

Geomatikk Sverige AB

Fredrik Ek

Haninge kommun

Cecilia Pettersson

Huddinge kommun

Sanna Sparr Olivier

Järfälla kommun

Heidi Wennberg

KartLogik AB

Kent Romppala

Lantmäteriet

Eva Nord

Lidingö stad

Johan Reuterham

Länsstyrelsen Stockholm

Daniel Åkesson

LS Communication

Lars Skog

Metria AB

Sofie Häljestig

Nacka kommun

Karolina Stenström

Norconsult AB

Yuriy Reshetyuk

Norconsult Astando AB

Peo Krook

Norrenergi AB

Susanna Videkull

Norrtälje kommun

Martin Karlsson

Nynäshamns kommun

Krister Hedman

OX2 AB

Helena Lindberg

Ragn-Sells Treatment &Detox AB

Helena Nyman

Region Stockholm - Stockholms läns sjukvårdsområde

Charlotte Eriksson

Region Stockholm - Tillväxt- och regionplaneförvaltningen

Ann-Marie Thorgren

Region Stockholm - Trafikförvaltningen

Katja Hunn

ROCAB AB

Rune Olsson 

Salems kommun

Niclas Areteg

Sigtuna kommun

Åse Möller
Sokigo AB

Anne Lindkvist

Sollentuna kommun

Patrik Öhrström

Solna stad

Stockholm Exergi AB

Gabriella Skwarski

Stockholm Vatten och Avfall AB

Jenny Hylin

Stockholms stad - Stadbyggnadskontoret

Mikael Janisels

Stockholms stad - Stadsledningskontoret

 

Stockholms stad - Trafikkontoret

Pia Sköld Sahlberg

Sundbybergs stad

Jenny Illerstam

Svenska Kraftnät

Marcus Liljeberg

Sweco Energy AB

Ella Hagberg

Sweco Position AB

Christoph Kircher

Swedavia AB

Åsa Bruun

Svenska Kraftnät

Marcus Liljeberg

Södertälje kommun

August Hellberg

SFAB - Södertörns Fjärrvärme AB

Sven-Åke Andersson

Telia Sverige AB

Monica Henriksson

TerraTec Sweden AB

Danny Ghanim

Trafikverket

Åsa Eriksson

Tyresö kommun

Täby kommun

Jonas Nelson

Upplands Väsby kommun

Upplands-Bro kommun

Lina Delde

Vallentuna kommun

Tobias Pettersson

Vattenfall Services Nordic AB

Alexander Svensson

VA-utveckling i Växjö AB

Magnus Jöngren

WSP Sverige AB

Andres Dingvall Rauchwerger

Värmdö kommun

Emanuel Burman

Österåkers kommun

Jonas Nordin

 

 

 

nominera

Sök och nominera
Sök GISS stipendium


nyhetsbrev

Nyhetsbrev
Läs våra nyhetsbrev
Anmäl dig till vår e-postlista


styrelsen

Styrelsen
Styrelseprotokoll


linkedin ikon GISS på LinkedIn 
                  Ta del av information från oss